Strona główna - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Gdańsku

Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Tak spędzamy czas...

  Dzisiejsza wizyta w Fundacji Leny Grochowskiej. Zwiedzanie pracowni ceramicznej, pobyt w kawiarni oraz na wernisażu prac uczniów ze specjalnego ośrodka szkolno- wych. w Starogardzie Gda.

 • Gala Konkursowa

  W środę naszą szkołę odwiedzili goście. Byli to uczniowie nagrodzeni w Gdańskim Konkursie Czytelniczym oraz Drużynowym Konkursie Ekologicznym, ich nauczyciele, a także Goście Honorowi. Podczas uroczystej Gali zostały wręczone dyplomy oraz nagrody książkowe i sportowe. Uroczystość uświetniły występy taneczne i muzyczne zespołów Bursztynki i Wielki Błękit. 

 • Z wizytą w Porcie Lotniczym

  Niesamowitą wycieczkę po Porcie Lotniczym odbyli uczniowie klas 4at, 5ct, 5ct i 7b. Po pobraniu przepustek, obejrzeniu sprzętu technicznego i lotniskowej straży pożarnej zwiedziliśmy halę przylotów i odlotów, halę odbioru bagażu, a także obserwowaliśmy odlot samolotu.
 • Zakończenie projektu konkursowego "Demokracja i Ja".

  7 maja w Europejskim Centrum Solidarności odbyło się uroczyste zakończenie projektu konkursowego "Demokracja i Ja". Z rąk pani dyrektor Elżbiety Paprockiej-Levano, pana Arkadiusza Smagacza, głównego specjalisty ds. projektów kulturalnych ECS oraz pani  Agnieszki Kościuk, inspektor Wydziału Edukacji UM odebrali nagrody i dyplomy będące uhonorowaniem ich wiedzy o demokracji i docenieniem zaangażowania w realizację projektu.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

lipiec 2024

Slajdy

powrót do góry