GODZINY „CZARNKOWE”- godziny do dyspozycji rodziców i uczniów

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień/ godzina

1.

Alińska Anita

Poniedziałek 12.10-12.25; Wtorek 07.45 - 08.00; Piątek  07:30 - 08:00

2.

Augusewicz Małgorzata

Wtorek 07:50- 08:50

3.

Bednarczyk Beata

Piątek 08:40-09:40

4.

Belling Radosław

Czwartek 12:10-13:10

5.

Bąk-Leszczyńska Aleksandra

Wtorek 10:30-11:15;   15:00-15:15

6.

Chrapkiewicz Magdalena

Wtorek 07:30-08:30

7.

Cieśluk   Beata

Środa 15:00-16:00

8.

Czajkowska Marzena

Wtorek 09:00-10:00

9.

Fanslau Anna

Wtorek 14:10-15:10

10.

Fortunka Magdalena

Środa 07:30-08:30

11.

Golisz Sebastian

Wtorek 11:25-12:25

12.

Groch Tomasz

Wtorek 14:10-15:10

13.

Hanczarek Adam

Środa 11:20-12:20

14.

Jach Halina

Wtorek 14:15-15:15

15.

Jakusz Alina

Piątek 10:30-11:30

16.

Jankowska Joanna

Wtorek 15:50-16:50

17.

Jasiuwienas Bogdan

Czwartek 09:40-10:40

18.

Jastrzębska Ewa

Środa 07:30-08:00;    Czwartek 07:30-08:00

19.

Kania Joanna

Poniedziałek 07:30-08:00;   Wtorek 07:30- 08:00

20.

Klimkiewicz-Gruszczyńska Aleksandra

Wtorek 15:00-16:00

21.

Kondracka Edyta

Czwartek 15:00-16:00

22.

Kościecha Ewelina

Piątek 10:30-11:30

23.

Lipińska Marzena

Wtorek 12:25-13:25

24.

Ławniczak  Andrzej

Poniedziałek 09:00- 10:00

25.

Łebek  Magdalena

Poniedziałek 11:30-12:30

26.

Łyżwiński Dariusz

Środa 11:20-12:20

27.

Matusiak Magdalena

Środa 08:25-08:55;  Czwartek 08:25-08:55

28.

Markiewicz Eliza

Wtorek 08:25-08:55;  Środa 08:25-08:55

29.

Markiewicz-Babło Agata

Czwartek 14:15-15:15

30.

Michalak Małgorzata

Środa 07:30-8:00;   14:10-14:40

31.

Mila Danuta

Poniedziałek 13:10-13:30;  Środa 07:30-08:00 

32.

Molska Alina

Środa 12:25-13:25  co 2 tygodnie

33.

Noga Bożena 

Czwartek 07:00-08:00

34.

Odolczyk Joanna

Poniedziałek 08:45-09:45

35.

Paluch Julita

Środa 15:45-16:15 L4 - do odwołania

36.

Paczkowska Wioleta

Środa 13:45-14:45   1 i 3 tydz. miesiąca

37.

Panske  Bożena

Wtorek 09:00-10:00

38.

Pietrulewicz Kamila

Czwartek 14:10- 15:10

39.

Płaszko-Tyndzik Magdalena

Czwartek 13:10-14:10

40.

Poszytek Paulina

Czwartek 07:00-08:00

41.

Prószyńska-Kołodziejczak Edyta

Poniedziałek 10:55-11:25;  Czwartek 10:00-10:30

42.

Repiński Roman

Środa 09:30-10:30     1 i 3 tydz. miesiąca

43.

Redlarska-Tutaj Anna

Piątek  07:55-08:55

44.

Rodziewicz Krzysztof

Piątek 10:35-11:35

45.

Ruszkiewicz Grażyna

Czwartek 07:00-08:00

46.

Rybakowska Marta

--

47.

Sadowska Ewa

Czwartek 09:35-10:35

48.

Smul Małgorzata 

Poniedziałek 10:30-11:00;  13:10-13:40

49.

Sycz  Mirosława

Piątek 09:00-10:00

50.

Świder Leszek

Poniedziałek 10:00-10;30;  Środa 15:50-16:20

51.

Szkodziński Andrzej

Środa 14:10-15:10

52.

Szymańska Anita

Poniedziałek 14:10-15:10

53.

Tomkiewicz Monika

Poniedziałek 08:25-09:55;  Wtorek 10:00-10:30

54.

Waldowska Aleksandra

Wtorek 07:00-08:00

55.

Wata Anna

Środa 10:10-11:10

56.

Wielebska Kamila

Wtorek 07:30-08:00;  Czwartek 07:30-08:00

57.

Włodkowska Anna

Środa 13:10-13:30;  Piątek 09:00-09:40

58.

Wróblewski Jacek

Czwartek 08:40-9:40   1 i 3 tydz. miesiąca

59.

Woźniak-Niegrzybowska Dorota

Wtorek 06:40-07:00; Czwartek 06:40-07:00; Piątek 06:40-07:00

60.

Zadrejkowska Marcelina

Wtorek 07:30-08:00;  Środa 07:30-08:00

61.

Zaremba Beata

Poniedziałek 08:15-08:45;  Wtorek 08:15-08:45

62.

Zawadzka-Giza Jolanta

Piątek 12:30- 13:30